Technologie plastů a kompozitů (NMSP)

Navazující magisterský studijní program (Fakulta strojní, katedra strojírenské technologie)
Garant: prof. Dr. Ing. Petr Lenfeld, FEng

Hlavním cílem studijního programu je výchova a vzdělávání odborníků a absolventů v souladu s moderními průmyslovými trendy, znalostmi a požadavky průmyslové praxe v daném oboru pro různá odvětví průmyslu v České republice. Studenti a absolventi získají znalosti, vědomosti, dovednosti a informace z aktuálního vývoje v daném oboru, což jim umožní zvýšit jejich schopnosti, a tedy bezproblémové zapojení nejenom do praxe, ale i z hlediska případných strukturálních změn na trhu práce. Dalším cílem studia je také připravit absolventy pro studium v navazujících doktorských studijních programech.

Šablona pro psaní diplomových prací:

Metodika citování:

N0722A270001 Technologie plastů a kompozitů

název zkratka semestr rozsah zkouška kredity vyučující
Polymery 1POL1 Zimní 2+2 zk 5 Kroisová, Běhálek
Polymery 2POL2 Letní 2+2 zk 5 Běhálek
Technologie plastů 1TP1 Zimní 2+2 zk 5 Lenfeld, Běhálek
Technologie plastů 2TP2 Letní 2+2 zk 5 Lenfeld, Běhálek
Stroje pro zpracování plastůSZP Zimní 2+2 zk 5 Brdlík, Habr
Konstrukce a dimenzování plastových dílůKDP Letní 2+2 zk 5 Ševčík, Brdlík
Simulace procesů zpracování plastůSPP Letní 2+2 zk 5 Brdlík
Formy pro zpracování plastůFZPL Zimní 2+2 zk 5 Lenfeld