Pracovníci


Seznam pracovníků

Jméno Funkce Kancelář Telefon E-mail:
Moravec Jaromír Docent, Vedoucí katedry bud.F1 / zvýšené přízemí +420 48 535 3341 jaromir.moravec@tul.cz
Vánská Lucie Asistentka bud.F1 / zvýšené přízemí +420 48 535 3338 lucie.vanska@tul.cz
Běhálek Luboš Odborný asistent bud. G / 1.NP +420 48 535 3379 lubos.behalek@tul.cz
Borůvka Martin Odborný asistent bud.F1 / zvýšené přízemí +420 48 535 3335 martin.boruvka@tul.cz
Bradáč Josef Externí spolupracovník (SAVS) bud.F1 / zvýšené přízemí +420 48 535 3591 josef.bradac@tul.cz
Brdlík Pavel Odborný asistent bud.F1 / zvýšené přízemí +420 48 535 3335 pavel.brdlik@tul.cz
Doubek Pavel Externí spolupracovník pavel.doubek@tul.cz
Habr Jiří Odborný asistent Ústav CxI, bud. L +420 48 535 3897 jiri.habr@tul.cz
Koreček David Asistent, Doktorand bud.F1 / zvýšené přízemí +420 48 535 3346 david.korecek@tul.cz
Kysilka Tomáš Finanční manažer projektů bud.F1 / zvýšené přízemí +420 48 535 3930 tomas.kysilka@tul.cz
Lenfeld Petr Profesor, Děkan FS bud. G / 3.NP / DFS +420 48 535 3455 petr.lenfeld@tul.cz
Neumann Heinz Docent bud.F1 / zvýšené přízemí +420 48 535 3347 heinz.neumann@tul.cz
Nová Iva Profesorka bud.F1 / zvýšené přízemí +420 48 535 3345 iva.nova@tul.cz
Nováková Iva Odborný asistent, zástupce vedoucího bud. G / 1.NP +420 48 535 3680 iva.novakova@tul.cz
Sobotka Jiří Odborný asistent bud.F1 / zvýšené přízemí +420 48 535 3350 jiri.sobotka@tul.cz
Solfronk Pavel Docent bud. G / 1.NP +420 48 535 3374 pavel.solfronk@tul.cz
Švec Martin Odborný asistent bud.F1 / zvýšené přízemí +420 48 535 3338 martin.svec@tul.cz
Hauzer Aleš Doktorand (KS) kombinované studium --- ales.hauzer@wavin.com
Kirubanidhi Jebabalan S. Doktorand (PS) bud.F1 / zvýšené přízemí kirubanidhi.jebabalan.sundarrajan@tul.cz
Průšek Jan Doktorand (PS) kombinované studium --- jan.prusek@tul.cz
Skalický Ivan Doktorand (KS) kombinované studium --- ivan.skalicky@constellium.com
Thakral Robin Doktorand (PS) bud.F1 / zvýšené přízemí robin.thakral@tul.cz
Novák Jan Pomocná vědecká síla Laboratoře KSP --- jan.novak@tul.cz
Veselka Filip Pomocná vědecká síla Laboratoře KSP --- filip.veselka@tul.cz

Zpracovávám...