Studentské praktikum

18.04.2018

Máte zájem se seznámit s řízením vstřikovacích strojů a vyzkoušet si optimální nastavení technologických parametrů při výrobě konkrétního dílu z plastu? Jste studenti Fakulty strojní? Pak Vás možná zaujme naše nabídka.

Pro zájemce o řízení vstřikovacích strojů, nad rámec studijního harmonogramu, realizujeme druhý ročník praktika, které Vás seznámí s řízením vstřikovacích strojů a nastavováním procesních parametrů ve vztahu k výsledné kvalitě plastových dílů. Na konkrétním příkladě si vyzkoušíte řízení vlastního procesu a z pozice technologa si ověříte vlastní návrh změny technologických parametrů za účelem eliminace povrchových vad výstřiků.

Příklady povrchových vad výstřiku
Vaše teoretické poznatky (získané během studia) si budete moci ověřit v praxi.
Fotografie z prvního ročníku praktika (2017)
Praktikum se koná na TU v Liberci, dne 18. 4. 2018 od 9:00 do 12:00.
Místo konání: Laboratoř progresivních průmyslových technologií, CxI - budova L.
Praktikum je určeno pro zájemce | studenty TUL a HSZG a je realizováno v rámci projektu "GreK" s podporou EU - EFRR.

Zájemci se mohou přihlásit na email: lubos.behalek@tul.cz, nejpozději však do 16. 4. 2018.

S ohledem na praktickou výuku je kapacita účastníků omezena. Maximální počet účastníků: 10 (obsazenost ke dni: 10. 4. 2018 - 7 účastníků).

Lektoři: Jiří Bobek; Jiří Habr