Studentské praktikum na téma digitální mikroskopie

02.05.2018

Máte zájem se naučit připravovat metalografické vzorky pro obrazovou analýzu polymerních kompozitů s vlákennou výztuží a seznámit se s praktickým využitím digitální mikroskopie při analýze jejich kvality v technické praxi? Jste studenti Fakulty strojní? Pak Vás možná zaujme naše nabídka.

Pro zájemce o mikroskopické techniky a materiálové inženýrství jsme nad rámec studijního harmonogramu připravili druhý ročník studentského praktika, které Vás seznámí s využitím digitální mikroskopie při studiu kompozitních struktur a povrchu plastových dílů. Vaše teoretické poznatky získané během studia si budete moci ověřit v praxi s pracovníky výzkumného Fraunhoferova institutu v Žitavě.

Fotografie z prvního ročníku praktika (2017)

Praktikum se koná dne 2. 5. 2018 od 9:00 do 12:00.
Společný odjezd: 2. 5. 2018 v 8:30 od IC TUL.
Místo konání: Fraunhofer-IWU, Žitava.
Praktikum je určeno pro zájemce | studenty TUL a HSZG a je realizováno v rámci projektu "GreK" s podporou EU - EFRR.

Zájemci se mohou přihlásit na email: lubos.behalek@tul.cz, nejpozději však do 27. 4. 2018.

S ohledem na praktickou výuku je kapacita účastníků omezena.

Lektoři: Dr. O. Kotera a pracovníci Fraunhofer-IWU.