Státní doktorské zkoušky

07.11.2019

Ve čtvrtek 7. listopadu 2019 se konají státní doktorské zkoušky pana Ing. Davida Korečka (od 10:00) a pana Ing. Ivana Skalického (od 11:30).

Pan David Koreček se zabývá disertační prací na téma "Využití pokročilých modelů pro predikci odpružení výlisků" (školitel: doc. Pavel Solfronk) a pan Ivan Skalický na téma "Způsoby optimalizace licího zrna u polokontinuálně litých kruhových odlitků hliníkových slitin" (školitel: prof. Iva Nová).

Státní doktorská zkouška je veřejná, koná se před komisí, jíž předsedá prof. Ing. Iva Nová, CSc. (David Koreček) a prof. Dr. Ing. Petr Lenfeld (Ivan Skalický).

Všichni zájemci jsou srdečně zváni. Zkouška se koná na Fakultě strojní TU v Liberci, katedře strojírenské technologie, Studentská 2, budova F1, 1. patro, učebna E5.