Otevření VŠ pro studenty závěrečných ročníků

15.04.2020

Na základě aktuálního rozhodnutí vlády ČR a Ministerstva zdravotnictví ze dne 15. dubna 2020 je studentům v závěrečném ročníku studia BSP a NMSP umožněna přítomnost na VŠ od 20. dubna 2020. Realizovat lze konzultace, laboratorní, experimentální měření v rámci BP a DP nebo zkoušení, avšak za přítomnosti nejvýše 5 osob.

Přítomnost na TUL je třeba předem domluvit se svým vyučujícím nebo vedoucím práce.

Co musíte splnit :

1. být bez akutních zdravotních potíží odpovídajících virovému infekčnímu onemocnění (např. horečky, kašle, dušnosti, ztráty chuti a čichu, apod.),
  2. u vstupu do budovy a místností provést desinfekci rukouv prostorách se pohybovat s rouškou,
  3. nemít v daném čase nařízeno karanténní opatření,
  4. poskytnout písemné čestné prohlášení o neexistenci příznaků virového infekčního onemocnění v období předchozích dvou týdnů. Čestné prohlášení je k dispozici ZDE. Katedra je povinna vést evidenci čestných prohlášení a záznamy o době Vaší přítomnosti.

Na základě výše uvedeného a po splnění všech podmínek je možné realizovat činnosti na měření a dokončení závěrečných prací, zajistit konzultace a případné zkoušení.

Studentům závěrečných ročníků FS budou zpřístupněny budovy, kde sídlí Fakulta strojní (E1, F1, G a L) přes jejich ISIC karty a pro hlavní vstupy, kde bude desinfekce. V maximální možné míře je nutné dodržovat hygienická opatření (nošení roušek, nepodávání rukou, částé mytí rukou nebo používání jednorázových rukavic, atd.).