Informace k odevzdání DP

21.05.2018

Ke státní závěrečné zkoušce (SZZ) se studenti přihlásí na studijním oddělení fakulty po splnění všech zkoušek a zápočtů dle studijního plánu a po odevzdání diplomové práce (DP).

• Termín konání SZZ na KSP: 14. a 15. června 2018 (komise I. a II.: 14. 6. 2018; komise III.: 15. 6. 2018)
  • Termín odevzdání DP: do 21. května 2018 (tajemnici katedry: dr. Ivě Novákové)
  • Termín odevzdání indexu a přihlášky k SZZ na studijní oddělení: do 29. května 2018

Před odevzdáním diplomové práce je nutné do IS STAG zadat název práce česky a anglicky, anotaci česky a anglicky, klíčová slova česky a anglicky, počet stran práce a nahrát celou práci v pdf souboru (stag/moje studium/kvalifikační práce/doplnit údaje o práci). Bez zadání všech uvedených údajů a nahrání práce do IS STAG není možné závěrečnou práci odevzdat a přihlásit se ke SZZ.

Metodické pokyny zpracování diplomové práce naleznete na stránkách fakulty zde.

Zápočet z předmětů DP1 a DP2 uděluje vedoucí diplomové práce, zápočet DP3 uděluje tajemnice katedry dr. Iva Nováková při odevzdání DP.