Exkurze do firmy DENSO Manufacturing Czech s.r.o.

27.04.2018

Ve spolupráci s firmou DENSO MANUFACTURING CZECH s.r.o., předním evropským výrobcem klimatizačních jednotek a jejich součástí pro vozy značek Toyota, VW, Audi, Škoda, Lamborghini, Mercedes - Benz, BMW, Suzuki a dalších, jsme pro studenty připravili exkurzi do libereckého závodu.

Termín: 27.4.2018 (9:30 - 11:30)
Odjezd v 9:15 od IC TUL.

V rámci exkurze bude účastníkům umožněna prohlídka vstřikovny plastových dílů klimatizačních jednotek, pracoviště finální montáže klimatizací a pracoviště údržby forem - představení konstrukce formy pro konkrétní díl klimatizací.

Exkurze je určena pro zájemce | studenty TUL a HSZG a je realizována v rámci projektu "GreK" s podporou EU - EFRR.

Zájemci se mohou přihlásit na email: lubos.behalek@tul.cz, nejpozději však do 24. 4. 2018.

Pro zvýšení efektivity a přínosu exkurze pro studenty budou tito po pěti rozděleni do skupin. S ohledem na tento záměr je kapacita účastníků omezena. Maximální počet účastníků: 10